Gurugram, Haryana
GST No. 06BQQPG5167H1ZJ
Call 07942665210 65% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5 Piece
Product Brochure
| Material | Mild Steel |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Industrial |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Panasonic |
| Output Current | 300 A |
| Voltage | 420 V |
| Surface Finishing | Polished |
| Weight | 30 kg |
| Phase | Three Phase |
View Complete details